O firmie

    Firma STM rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku od konfekcjonowania i sprzedaży wody destylowanej, towaru nagminnie brakującego wtedy, jak wielu innych, na motoryzacyjnym rynku detalicznym. Dzięki wprowadzonej wtedy reformie Wilczka szybko zaczęła się rozwijać i wprowadzać do oferty nowe asortymenty – żarówki samochodowe, kosmetyki i dodatki do paliw, płyny chłodnicze (własna konfekcja płynu Borygo), akcesoria i w końcu oleje i inne płyny eksploatacyjne.
    Poczynając od małej przyczepki, ciągniętej za prywatnymi samochodami wspólników, powiększała stopniowo flotę pojazdów, początkowo o Fiata 125p Pick-up i Poloneza Trucka, następnie busy, aż do obecnie używanych ciężarówek i cystern. Początkowo działalność była prowadzona w kolejnych wynajmowanych lokalach, pod koniec lat 90-tych firma zakupiła siedzibę w hali po dawnej fabryce Unitra Rzeszów, przy ul. Przemysłowej 14, gdzie działa do dzisiaj.

Tekst domyślny
Tekst domyślny

Wybierz hurtownię STM

W ciągu wielu lat działalności udało nam się zbudować liczne grono stałych odbiorców, z którymi współpracujemy. Dostarczamy towary do stacji benzynowych, sklepów motoryzacyjnych, firm transportowych, rolnictwa i przemysłu. Zaopatrujemy także myjnie samochodowe i salony detailingowe.

Dostarczamy towary naszym transportem na terenie woj. podkarpackiego i częściowo ościennych.

Współpracujemy z firmą STAMEX.