Oleje i smary

W naszej ofercie mamy bardzo szeroką gamę olejów i smarów smarnych przeznaczonych dla samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych, przemysłu i rolnictwa.

Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami marek Millers i Mannol. Gama dostawców rozciąga się od najbardziej zaawansowanych marek jak Millers czy Motul, poprzez popularne na rynku Castrol, Shell, Mobil, Total, Elf, Ravenol, Orlen, Lotos, Mannol, Q8, ROWE, Texaco, Valvoline, AVIA, po budżetowe marki takie jak Jasol, Cartech, Silesia Oil czy Ekomax.

Sprzedajemy oleje dla ogrodnictwa i narzędzi pod własną marką – Bern. Posiadamy też w ofercie oleje dedykowane dla konkretnych marek samochodów jak Grupa Volkswagena, GM, Ford, Mazda, Toyota oraz do narzędzi i maszyn Briggs & Stratton, Stihl, Husqvarna, Honda.

Dysponujemy jednym z najlepszych programów do doboru środków smarnych dla samochodów i wszelkich maszyn dostępnych na rynku światowym. Dzięki temu i długoletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie optymalnie doradzać naszym Klientom jakie produkty będą dla nich optymalne.

Tekst domyślny

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści są gotowi, by odpowiedzieć na każde pytanie i dostosować rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb. Wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń, a odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, by omówić Twoje projekty i pomysły.