Płyny chłodnicze

Oferujemy szeroki wybór płynów chłodniczych, zarówno najbardziej znanych marek rynkowych: Prestone, Glysantin, Mannol, Paraflu, które posiadają fabryczne dopuszczenia producentów samochodów i maszyn, poprzez popularne marki krajowe: Borygo, Petrygo, Dynagel, Autorad, Kuler, Moje Auto, aż po produkty budżetowe – Glicar.

W naszej ofercie znajdziesz płyny do chłodnic na bazie glikolu etylenowego i propylenowego, glikolu organicznego oraz płyny mieszane, które zapewniają skuteczną ochronę przed przegrzaniem i korozją. Produkty są dostępne w różnych pojemnościach i opakowaniach, co pozwala na łatwe dostosowanie ilości do potrzeb każdego klienta. Opakowania od 1 do 1000L pokryją zapotrzebowanie i klientów indywidualnych i profesjonalnych baz transportowych.

Tekst domyślny
Tekst domyślny

Płyny do wspomagania i hydrauliczne

Oferujemy syntetyczne i mineralne płyny wspomagania do wielu rodzajów układów kierowniczych, od najnowocześniejszych przekładni elektryczno-hydraulicznych, poprzez klasyczne aż do prostych układów maszyn. Posiadamy w ofercie również płyny typu CHF, LHM, LDS, DA do hydraulicznych układów zawieszenia i poziomowania samochodu oraz hydraulicznych napędów rozkładanych dachów.

Płyny do wspomagania marek Motul, Febi, Total, Prestone, STP, Mannol, Fuchs, Ravenol i Orlen zapewnią działanie wszelkich rodzajów układów wspomagania i hydrauliki samochodowej.

Płyny do spryskiwaczy

Oferujemy szeroką gamę płynów do spryskiwaczy samochodowych, zarówno w wersji zimowej jak i letniej. Płyny najwyższej klasy marek Prestone, Sonax, Plak Premium zapewnią najwyższą ochronę układów z dyszami mgłowymi i płynną pracę piór wycieraczek na szybie. Płyny wysokiej klasy jakościowej, ale ze średniej półki cenowej, marek Summer Sprint / Winter Sprint najlepszy balans między jakością a ceną. Tanie płyny lokalnych producentów maksymalną oszczędność przy zakupie.

Wszystkie nasze płyny posiadają przyjemny zapach, szczególnie ważny w zimowej eksploatacji pojazdów. Sprzedajemy płyny zarówno w opakowaniach 2, 4 i 5 litrów dla samochodów osobowych, jak i płyny w opakowaniach 1000 L dla baz transportowych.

Tekst domyślny
Tekst domyślny

Płyny hamulcowe

Oferujemy płyny hamulcowe do wszelkich zastosowań w motoryzacji. Od sportowych płynów syntetycznych Motul RBF i Millers dla samochodów i motocykli, poprzez płyny przystosowane do układów ABS i ESP klasy LV, po klasyczne DOT-3, DOT-4, DOT-5.1 i silikonowe płyny DOT-5.

Płyny oferujemy w opakowaniach od 250 mL po 5L bańki dla serwisów baz transportowych.

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści są gotowi, by odpowiedzieć na każde pytanie i dostosować rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb. Wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń, a odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.